Vestita - your size ❤ Piękne ubrania w midsize i plus size!

Midsize – na kogo pasuje?

Listopad 2023

O rozmiarach midsize wreszcie robi się głośno! I dobrze – każda kobieta zasługuje na solidną reprezentację w świecie mody. Dziewczyny midsize są świadome swoich pięknych krągłości i zasługują na to, by mieć ubrania, które idealnie je podkreślają. Czy wiesz, czym jest midsize i na kogo pasuje?

Midsize – najczęściej noszone rozmiary na świecie

Dotychczas branża fashion reprezentowana była przede wszystkim przez modelki noszące najmniejsze rozmiary (tzw. straight size, czyli S i mniejsze). Z czasem pojawiły się również modelki plus size (od rozmiaru 46 w górę), a wraz z nimi odzież przeznaczona dla większych kobiet. A co z dziewczynami, które noszą rozmiary 38-44? Midsize to określenie sylwetki, która jest zbyt duża na rozmiary straight size, a zbyt mała na plus size. Dziewczyny noszące rozmiary M, L czy też XL często są pomijane przez producentów odzieży, tymczasem statystyki wskazują, że 38-44 to rozmiary noszone przez najwięcej kobiet na świecie.

Na kogo pasuje midsize?

Krągłości są sexy, a Ty – piękna, stylowa dziewczyna – w końcu możesz podkreślić je prześlicznymi ubraniami, które wydobywają atuty sylwetki. Jeżeli standardowe rozmiary bywały na Ciebie za małe, a najmniejsze rozmiary plus size – zbyt duże, midsize będzie dla Ciebie idealny! Midsize obejmuje swoim zakresem rozmiary od M do XL, czyli od 38 do 44. Midsize to nie tylko trend – to realna potrzeba, na którą postanowiłam odpowiedzieć, tworząc butik Vestita. Znajdziesz u mnie ubrania w rozmiarze uniwersalnym midsize, pasującym na dziewczyny od M do XL, a także rozmiary 38-44. Sukienki, swetry, koszule, bluzy – co zechcesz!

Ubrania w rozmiarach od 38 do 44

Czasami znalezienie odpowiednich ubrań dla siebie to ciężka przeprawa. Midsize, czyli średnie rozmiary, czasem wciskane są w sklepach do działu plus size lub mocno zaniżane, przez co trudno je nawet znaleźć. Przez to są niepotrzebnie stygmatyzowane. Zdarza się też, że w rozmiarach 38-44 dostępny jest tylko niewielki ułamek oferty danej marki. Na szczęście już nie musisz się tym przejmować – w butiku Vestita przygotowałam dla Ciebie duży wybór pięknych, seksownych, kobiecych ubrań w Twoim rozmiarze!